W dzień Bożego Narodzenia nuty literowe

C H-1 C E D C D G-1 W Dzień Bożego Narodzenia E F G A G F# G E radość wszelkiego stworzenia: G G G A G F F F G F ptaszki w górę podlatują, E D E G D C H-1 G G F F E Jezusowi wyśpiewują, wyśpiewują.
Teraz możesz odebrać 15 pełnych piosenek, za darmo
na dwie ręce, z nagraniami i wskazówkami
ODBIERAM
lub
Zamów pełny Zestaw 220 Piosenek
z teczką i płytą CD!
ZOBACZ OFERTĘ SPECJALNĄ
TERAZ DARMOWA WYSYŁKA

W świątecznym czasie wszyscy śpiewamy kolędy, doskonale znając zarówno teksty, jak i melodię. W dzień Bożego Narodzenia to jedna z bardziej popularnych świątecznych pieśni, która doskonale brzmi wykonywana zarówno przez większy zespół instrumentalistów, jak i na jednym instrumencie. Kolędę tę można wykorzystać jako jeden z pierwszych utworów w trakcie nauki gry na keyboardzie. Ma prostą linię melodyczną, szybko wpada w ucho i jest łatwa do zapamiętania. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, wybierz kurs gry na keyboardzie, który zawiera nuty literowe. Są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnego zapisu nutowego i łatwo można je przyporządkować do konkretnych klawiszy na keyboardzie czy pianinie. Proste piosenki na keyboard można opanować w krótkim czasie, a już po kilku powtórzeniach z pewnością zaczniemy odtwarzać je z pamięci. Nuty na keyboard pomogą Tobie zapoznać się z instrumentem i rozwijać swoje muzyczne umiejętności. Zacznij od kolęd i innych prostych utworów, a szybko będziesz mógł sięgnąć po coś bardziej rozbudowanego.

Dołącz Do Mojego Kursu Gry - za darmo
Przygotowałem dla Ciebie materiały do nauki gry. Odbierz: lekcje video, książeczkę z łatwymi piosenkami, gotowe schematy i wszystko co musisz wiedzieć na początku nauki gry na keyboardzie. Dostęp do kursu jest darmowy 🙂
PRZECHODZĘ DO KURSU