Wlazł kotek na płotek – Zagrasz na keybordzie w 2 minuty

Gdzie wysłać Ci nuty do “Wlazł kotek na płotek”?

Postanowiłem udostępnić te nuty, z mojego prywatnego zbioru - dostępne są tylko tutaj. Są ładnie obrobione, możesz je też pobrać i wydrukować. Nie gwarantuję, że ta opcja będzie dostępna później.

Wlazł kotek na płotek – to królowa wśród piosenek uwielbianych przez dzieci. Nie inaczej jest w przypadku najpopularniejszych piosenek uczonych w pierwszej kolejności przez początkujących – znajduje się ona w ścisłej czołówce wśród melodyjek odpowiednich dla początkujących keyboardzistów, szczególnie dzieci.

G E E F D D C E G
Wlazł kotek, na płotek i mruga,

G E E F D D C E C
Ładna to piosenka, niedługa

By zagrać tę piosenkę, wystarczy podążąć za przygotowanymi przez nas nutami literowymi. Niewielka trudność pojawia się przy dostowaniu tempa i rytmu – jednak dlatego ta melodia jest wprost uwielbiania przez początkujących – gdyż rytm tej piosenki jest prosty do odtworzenia, i z łatwością przychodzi odgrywanie go nawet jeśli wcześniej nie miałeś styczności z muzyką! Jeśli jednak opanujesz wlazł kotek na płotek – staną przed Tobą inne utwory i piosenki, z którymi nie będziesz miał już problemu, by opanować je w krótkim czasie. A może znajdziesz wśród nich swoją ulubioną piosenkę, którą zagrasz jeszcze nie raz 🙂