Korepetycje z pianina/keyboarda w Twoim mieście.

Jeśli chciałbyś zostać poinformowany, gdy nauczyciel będzie dostępny w Twoim mieście, napisz do nas na czesc@nauka-gry-na-keyboardzie.pl

Przykładamy jak największe starania, by uczynić naukę gry na keyboardzie i pianinie jak najłatwiejszą. Czytając wasze opinie, w dużej mierze nam się to udaje. Niestety, przez wpisy na stronie internetowej nie da się przekazać wszystkiego co ważne. Problem pojawia się głównie wtedy, gdy chcemy pokazać Ci jak prawidłowo ułożyć rękę lub jak „zgrać” obydwie ręce przy bardziej skomplikowanych utworach. Problemem jest także to, że ucząc się z internetu, Twoje efekty nie są poddane ocenie, przez co sam możesz nie do końca dobrze ocenić nad czym jeszcze powinieneś popracować. Dlatego, jeśli chcesz osiągać efekty w nauce gry jeszcze szybciej, z pomocą przyjdą Ci…

Lekcje gry na keyboardzie.

Jeśli poważnie myślisz o grze na klawiszach, lub chcesz grać amatorsko, jednak nie chcesz tracić czasu na szukanie informacji na własną rękę, najlepszym rozwiązaniem będą korepetycje z gry na pianinie / keyboardzie. Podczas lekcji na żywo dobry nauczyciel jest w stanie przekazać kilkukrotnie więcej rzeczy, niż jesteś w stanie nauczyć się samemu. Aby tak jednak się stało, osoba która będzie Cię uczyć, musi zasługiwać na mianowanie się tytułem:

DOBRY nauczyciel

W internecie roi się od ogłoszeń korepetytorów, którzy mają jakieś doświadczenie, jednak do nazywania się dobrym nauczycielem brakuje im wiele. Dwie podstawowe cechy, które musi posiadać korepetytor to:

– Znajomość tematu, wiedza i doświadczenie.

– umiejętność przekazywania swojej wiedzy i doświadczenia

Gdzie szukać dobrych korepetytorów uczących gry na keyboardzie / pianinie?

Jeśli szukasz kogoś, kto udzieli Ci lekcji gry, to prawdopodobnie znaczy, że nie umiesz jeszcze dobrze grać na keyboardzie… wydaje się to oczywiste. Jednak jak masz wybrać kogoś, kto nauczy Cię dobrej gry, skoro jeszcze nie umiesz ocenić gry swojego nauczyciela?

Dlatego rozpoczynamy program łączenia kursantów, użytkowników naszej strony i wszystkich, którzy chcą nauczyć się gry na keyboardzie z profesjonalnymi nauczycielami, którzy potwierdzili już swoje umiejętności i cieszą się dobrymi opiniami. Prowadzimy współpracę tylko z nielicznymi sprawdzonymi korepetytorami, dlatego czasami trzeba poczekać w kolejce.

Nauczyciele aktualnie dostępni są w:

Kraków

Jeśli jesteś z innego miasta i chciałbyś zostać poinformowany, gdy nauczyciel będzie wolny w Twoim mieście, napisz do nas na czesc@nauka-gry-na-keyboardzie.pl, koniecznie zaznaczając w jakim mieście miałyby odbyć się korepetycje.

 

Program powstał, ponieważ myślę, że szybciej będzie to zrobić w sposób zorganizowany, niż odpowiadać na wszystkie poszczególne maile które do nas przesyłacie 🙂