Imagine Dragons, “Demons” nuty literowe

To jedna z zagranicznych piosenek, których na naszej stronie nie ma duzo. Dlatego, ze dodajemy je na naszą stronę jedynie wtedy, gdy naprawdę są tego warte. Imagine Dragons z pewnością zalicza się do tej grupy.

Niestety, nie możemy powiedzieć, że jest to najłatwiejsza muzyka instrumentalna do nauki, jednak jeśli chcesz się jej nauczyć, to dzięki przygotowanym przez nas nutom literowym nie powinieneś mieć z nią większych problemów. Nie polecamy jej jednak zupełnie początkującym osobom.

Zwrotka:
 
Dis Dis Ais G F
 
Dis Dis Ais G F
 
Dis Dis C2 G F

Dis Dis Gis Gis Gis (wszystko 2x)

Ais Ais Ais Ais G Ais

Ais Ais Ais Dis2 D2 C2

G G G G G Gis

Gis Gis Gis Gis G G

Dis2 Dis2 Dis2 Dis2 Dis2 D2

D2 D2 D2 D2 D2 C2

G G G G G Gis

Gis Gis Gis Gis G G

 

Refren:

G G Ais Dis D

G G Ais D C

G G G G G Gis

Gis Gis Gis Gis G G

G Ais Dis D

G Ais D C

G G G G G Gis

Gis Gis Gis Gis G G

Jeśli miałbyś problemy z nauką tego hitu, zalecamy Ci, byś zrobił sobie przerwę – nawet trwającą dzień – wtedy, przy drugim podejściu do jej nauki, powinieneś grać kolejne jej części ze znacznie większą swobodą. Natomiast w przypadku, gdy uparłbyś się, by nauczyć się jej już za pierwszym razem mógłbyś się do niej zniechęcić, w efekcie czego nie nauczyłbyś się jej wcale. Dlatego, w przypadku tej piosenki zalecamy cierpliwość i wytrwałość – jeśli jednak dasz radę przezwycieżyć niedogodności to będziesz mógł dodać do swojej listy utworów naprawdę ciekawą piosenkę, która jest światowym hitem, a jej brzmienie na keyboardzie czy pianinie jest warte wszelkich trudów.

Teraz możesz odebrać 15 pełnych piosenek, za darmo
na dwie ręce, z nagraniami i wskazówkami
ODBIERAM
lub
Zamów pełny Zestaw 220 Piosenek
z teczką i płytą CD!
ZOBACZ OFERTĘ SPECJALNĄ
TERAZ DARMOWA WYSYŁKA
Dołącz Do Mojego Kursu Gry - za darmo
Przygotowałem dla Ciebie materiały do nauki gry. Odbierz: lekcje video, książeczkę z łatwymi piosenkami, gotowe schematy i wszystko co musisz wiedzieć na początku nauki gry na keyboardzie. Dostęp do kursu jest darmowy 🙂
PRZECHODZĘ DO KURSU