Faded – nuty literowe na keyboard

 
 
 
Faded to światowy hit autorstwa Alan’a Walker’a – który największą sławę zdobył w ciągu kilku ostatnich lat. Tworzy głównie proste piosenki, jednak jego zdolnością jest wydobycie niepowtarzalnych emocji i uczuć za pomocą często banalnych kompozycji.
 
Twórca “Faded” pochodzi z Norwegii – to właśnie tam stawiał pierwsze muzyczne kroki, zanim przebił się do światowej czołówki. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować nuty literowe (niektórzy nazywają je tabami na pianino) do jego jak narazie najpopularniejszego utworu – w prostej aranżacji na instrumenty klawiszowe typu keyboard czy pianino cyfrowe. Co ciekawe, utwór ten może być wykonywany także na akordeonie, gdzie nabiera jeszcze innego wydźwięku.

F# F# F# A#D# D# D# C#

A# A# A# A#

E# E# E# D#

F# F# D# F# D# F# G# A#

F# F# C# A#

F# F# F# E#

E# E# D# F#

F# F# D# F# D# F# G# A#

F# F# C# A#

F# F# G# G#

A# A# A# A#

F# F# A# D# D# D# C#

A# A# A# A#

E# E# E#

A# A# A# A#

Zagraj na keyboardzie w kilka chwil – Dzięki prostocie tego utworu, będziesz w stanie opanować go w bardzo krótkim czasie. Wystarczy, że będziesz podążał za przygotowanymi przez nas nutami literowymi. Bardzo przydatnym powinien okazać się także nasz film instruktażowy / tutorial, na którym możesz usłyszeć jak dokładnie powinna brzmieć ta piosenka. Nie pozostaje nic innego jak zacząć grę tego hitu już teraz! Dobrej zabawy!

Teraz możesz odebrać 15 pełnych piosenek, za darmo
na dwie ręce, z nagraniami i wskazówkami
ODBIERAM
lub
Zamów pełny Zestaw 220 Piosenek
z teczką i płytą CD!
ZOBACZ OFERTĘ SPECJALNĄ
TERAZ DARMOWA WYSYŁKA
Dołącz Do Mojego Kursu Gry - za darmo
Przygotowałem dla Ciebie materiały do nauki gry. Odbierz: lekcje video, książeczkę z łatwymi piosenkami, gotowe schematy i wszystko co musisz wiedzieć na początku nauki gry na keyboardzie. Dostęp do kursu jest darmowy 🙂
PRZECHODZĘ DO KURSU