Faded – nuty literowe na keyboard

Faded to światowy hit autorstwa Alan’a Walker’a – który największą sławę zdobył w ciągu kilku ostatnich lat. Tworzy głównie proste piosenki, jednak jego zdolnością jest wydobycie niepowtarzalnych emocji i uczuć za pomocą często banalnych kompozycji.
Twórca “Faded” pochodzi z Norwegii – to właśnie tam stawiał pierwsze muzyczne kroki, zanim przebił się do światowej czołówki. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować nuty literowe (niektórzy nazywają je tabami na pianino) do jego jak narazie najpopularniejszego utworu – w prostej aranżacji na instrumenty klawiszowe typu keyboard czy pianino cyfrowe. Co ciekawe, utwór ten może być wykonywany także na akordeonie, gdzie nabiera jeszcze innego wydźwięku.

F# F# F# A#D# D# D# C#

A# A# A# A#

E# E# E# D#

F# F# D# F# D# F# G# A#

F# F# C# A#

F# F# F# E#

E# E# D# F#

F# F# D# F# D# F# G# A#

F# F# C# A#

F# F# G# G#

A# A# A# A#

F# F# A# D# D# D# C#

A# A# A# A#

E# E# E#

A# A# A# A#

Zagraj na keyboardzie w kilka chwil – Dzięki prostocie tego utworu, będziesz w stanie opanować go w bardzo krótkim czasie. Wystarczy, że będziesz podążał za przygotowanymi przez nas nutami literowymi. Bardzo przydatnym powinien okazać się także nasz film instruktażowy / tutorial, na którym możesz usłyszeć jak dokładnie powinna brzmieć ta piosenka. Nie pozostaje nic innego jak zacząć grę tego hitu już teraz! Dobrej zabawy!

ZOBACZ TAKŻE:
KUP TERAZ
Dołącz Do Mojego Kursu Gry - za darmo
Przygotowałem dla Ciebie materiały do nauki gry. Odbierz: lekcje video, książeczkę z łatwymi piosenkami, gotowe schematy i wszystko co musisz wiedzieć na początku nauki gry na keyboardzie. Dostęp do kursu jest darmowy 🙂
PRZECHODZĘ DO KURSU